Gratis

Specialist Marketing

TEHNOPLUS MEDICAL SRL

Candidatul Ideal

Abilitati necesare:
  • Absolvent studii superioare de Marketing – constituie un avantaj;
  • Autonom si autodidact, flexibil și orientat spre îmbunătățiri;
  • Bune abilități de comunicare, prezentare și creativitate;
  • Cunoștințe de limba engleză – avansat;

Cunoștințe necesare:
  • PC – Office
  • Editare fotografii in programe specifice;
  • programe de editare grafică (ex. Corel Draw, Corel Paint etc.)
  • platforme CMS (ex. Wordpress), CMR (ex. Mailchimp)
  • administrare web content (ex. Elementor)
  • Instrumente dе analiză a site-urilor (ex. Google Analytics)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Organizarea participării la evenimentele online si offline din domeniul medical pentru companiile din grup;
  • Realizarea materialelor de comunicare ale companiei (cataloage, broșuri, reclame pentru revistele de profil);
  • Conceperea conținutului si transmiterea de newsletters;
  • Realizarea diferitelor tipuri de prezentări ale firmei, produselor si serviciilor acesteia;
  • Administrarea paginilor de social media ale companiei;
  • Actualizarea permanenta a site-urilor companiei si analizarea performantei acestora;
  • Planificarea, realizarea si implementarea campaniilor de promovare online si offline
  • Analizarea pieței de profil in scopul identificării celor mai bune oportunități de promovare;
  • Analizarea rezultatelor campaniilor de promovare, identificarea si dezvoltarea de noi metode de promovare;
  • Realizarea de analize și rapoarte specifice de marketing.

Beneficii:
  • Mediu de lucru dinamic si profesionist;
  • Salariu motivant;
  • Telefon de serviciu;
  • Masina de serviciu;
  • Asigurare medicală privata;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Cu o experienta de 30 de ani pe piata medicala din Romania, misiunea Tehnoplus Medical este de a contribui la îmbunătățirea serviciilor medicale prin furnizarea de produse de înaltă calitate precum și prin asigurarea suportului calificat (întreținere și service).

Multi factori contribuie la succesul nostru, dar nimic nu e mai important decat oamenii nostri. Echipa profesionistă Tehnoplus Medical este dotată cu abilități excelente, cunoștințe tehnice remarcabile și este dedicată oferirii celor mai bune servicii clienților noștri.

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024