Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Specialist Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate
- Limba engleza nivel avansat
- Experienta in domeniu minimum doi ani
- Cunostinte tehnice produse IT
- Cunostinte operare PC/Internet
- Creativitate, imaginatie, perseverenta si initiativa
- Persoana dinamica, comunicativa, proactiva si orientata spre rezultat.

Descrierea jobului

- Organizarea planului de marketing
- Promovarea pe piata a imaginii si a produselor Skin prin stabilirea canalelor de comunicare (e-mail, brosuri, cataloage, presa etc.)
- Stabilirea unei strategii potrivite de dezvoltare
- Propunerea de promotii/oferte
- Pregatirea si punerea in practiva a promotiilor/ofertelor
- Evaluarea fiecarei actiuni, in special a promotiilor (volum de performanta, valoare si rentabiliItate)

Prezenta pe piata din anul 2000, Skin este o companie de distributie pe piata IT, importatoare a unora dintre cele mai importante branduri internationale din domeniul tehnologiei informatiei. Gama de produse importata si distribuita de Skin cuprinde Leadtek, MSI, GeCube, Geil, Tagan, Altec Lansing, AG Neovo, Iriver, Trekstor

Expirat
Specialist Marketing  -  SKIN MEDIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles