Specialist Marketing

S.C. PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

​Experienta anterioara obligatorie.
Activitatea se va desfasura cu program intreg la sediul companiei.
Experienta in organizarea evenimentelor constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Oferim salariu motivant, bonuri de masa, abonament medical si bonusuri de performanta.

DCMedia Group, trust media format din dcnews.ro, dcbusiness.ro, dcmedical.ro, stiridiaspora.ro, defenseromania.ro, radiodcnews.ro, spectacola.ro, astrosens.ro, dcnewstv.ro, angajeaza specialist marketing.
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.