Specialist Marketing

Swiso Impex SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul economiei, marketingului sau IT;
  • Experienta de minim 2 ani in marketing si in implementarea proiectelor de marketing online;
  • Limba engleza obligatoriu;
  • Abilitati de operare PC (Microsoft Office, editare grafica foto-video, e-mail,etc);
  • Persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare;
  • Gandire analitica;
  • Capacitate de observatie;
  • Cunostinte in domeniul sistemelor si retelelor de comunicatii voce, date, acces internet;
  • Creativitate,energie si entuziasm in conceperea si implementarea campaniilor de marketing.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Planificarea si aplicarea activitatilor si campaniilor de marketing;
  • Organizarea campaniilor integrate de marketing;
  • Controlul realizarii indicatorilor tehnico-economici de marketing;
  • Selecteaza si aplica cele mai de succes strategii de marketing;
  • Negocierea incheierea contractelor de marketing;
  • Promovarea imaginii Grupului de firme Swiso;
  • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a asigura un flux de comunicare stabil, eficient si necesar pentru realizarea unor campanii de marketing de succes;
  • Monitorizeaza si masoara rezultatele obtinute si stabileste masuri corective;
  • Raporteaza indicatorii de performanta;
  • Propune alocarea bugetului pentru campaniile de marketing.

Beneficii:
  • Bonusuri de performanta;
  • Transport asigurat;
  • Dezvoltare profesionala prin cursuri de calificare si instruire;
  • Tichete de masa.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos