Specialist marketing

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim coleg(ă) care să ni se alăture pe un drum pe care noi îl iubim și îl parcurgem deja.

Nu ezita să aplici dacă:

Ai diplomă universitară (constituie avantaj specializare marketing, comunicare, relații publice);
Deții experiență de minim 1 an în domenii precum Content Marketing, E-mail marketing, organizarea campaniilor de promovare outdoor ,social media marketing
Stăpânești programe de editare grafică - Corel, Photoshop, Illustrator
Cunoștinţe de limba engleză (scris și vorbit);
Cunoștințe Ms Office (Excel, Word, PowerPoint) ;
Ai abilități puternice de comunicare verbală și scrisă: abilitatea de a-ți articula procesul creativ, gândurile și ideile;
Ai abilități interpersonale excelente: o atitudine pozitivă, un simț al umorului și abilitatea de a te dezvolta într-un mediu colaborativ cu echipe multidisciplinare;
Ești o persoană automotivată;
Ești o persoană capabilă să gestionezi în paralel mai multe activități, să stabilești priorități și să îndeplinești sarcinile la termenele stabilite;
Ești un jucător de echipă: lucrezi cu ceilalți într-un ritm eficient și rapid;
Ești o persoană responsabilă: îndeplinești complet activitățile, corect şi la termen, generarea de erori determină blocaje în activitatea clienților;

Descrierea jobului

Cum îți vei petrece zilele alături de echipa HYGIENIUM :

Participarea la implementarea și dezvoltarea strategiei de marketing a companiei – campanii de promovare, campanii de publicitate, fidelizarea clienților
Realizarea conceptelor creative pentru promoțiile și produsele companiei
Optimizarea și valorificarea bugetelor orientate pe offline
Gestionarea activităților în colaborare cu departamentele aprovizionare, vânzări, logistică
Analizarea rezultatelor acțiunilor de marketing