Specialist marketing

SC ISS EDU SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- creativ
- deschis la nou
- ​lucru in echipa
- bune abilitati de comunicare
- capacitate de planificare strategica
- organizat

Descrierea jobului

- Elaboreaza proceduri pentru implementarea strategiilor de marketing.
- Identificarea solutiilor optime de promovare.
- Administrare site.
- Mentenanta retelelor de socializare: Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter.
- Comunicarea on-line cu publicul in vederea livrarii de informatii despre produsele si serviciile companiei.
- Realizarea conceptului, a directiei de design grafic si a textului pentru materialele de promovare.
- Bune cunostinte de utilizare a Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw sau Canva
- Realizarea comunicatelor de presa.

International Summer Schools Education oferă tabere de vară internaționale educaționale variate, pe întreg cuprinsul Marii Britanii, Germaniei, Franței și SUA pentru elevi cu vârsta cuprinsă între 7 și 77 ani. Cu o experiență de peste 10 ani în această activitate pune la dispoziție un program variat de activități cu elevi din peste 20 de țări, studiul limbilor de circulație internațională cu profesori nativi cu experiență bogată în activitate, cât și minunate excursii în locuri de neuitat.

Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos