Publicat 14 Oct 2019 | Expiră 14 Nov 2019

Specialist Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente necesare (must have):
Dexteritate in operarea pe echipamente de calcul.
Cunostinte avansate de limba engleza.
Cunostinte avansate de operare pe sisteme Microsoft Windows.
Cunostinte avansate de operare in Microsoft Office suite.
Cunostinte elementare de grafica.
Orientare spre rezultate si respectarea termenelor.
Orientare spre client; tendinte de consum, evolutia pietei de consum, previziuni.
Abilitati foarte bune de comunicare, scris si vorbit.
Cunoasterea aplicatiilor de grafica din suita ADOBE si Corel Draw.

Competente care constituie un plus (nice to have):
Abilitati de prioritizare a activitatii zilnice; time management.

Descrierea jobului

Sarcini:
Redacteaza, realizeaza si actualizeaza etichetele de pret pentru toate produsele expuse in showroom.
Proiecteaza, realizeaza si actualizeaza cataloagele si pliantele despre companie si produsele din portofoliu.
Pastreaza si gestioneaza relatiile cu furnizorii de servicii (tiparire, obiecte promotionale, etc.)
Actualizeaza si dezvolta in permanenta continutul materialelor de prezentare ale companiei.
Actualizeaza informatiile pe site-ul companiei, redacteaza si posteaza online materialele publicitare, filmele de prezentare, fisele tehnice ale produselor companiei.
Formuleaza texte de descriere pentru produsele comercializate pe site-ul companiei.
Realizeaza materiale publicitare pentru canalele de vanzare: online, retail si distributie
Realizeaza rapoarte de activitate specifice.
Asista in activitati zilnice coordonatorul compartimentului de Marketing.
Organizeaza si coordoneaza evenimentele externe ale companiei (expozitii, targuri), realizeaza materiale promotionale pentru acestea.

Oferta noastra:
Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala.
Un spatiu de lucru modern in sediul firmei: http://www.jollycluj.ro/sitenou/
Pachet salarial atractiv.
Posibilitate de participare la training-uri in domeniul eCommerce, marketing.

Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 20 de ani pe piata de in Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.

Expirat
Specialist Marketing  -  SC JOLLYCONTOR IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles