Publicat 04 Ian 2019 | Reactualizat 01 Feb 2019 | Expiră 04 Feb 2019

SPECIALIST MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe și abilități:

Studii superioare profil economic, specializare în Marketing este un avantaj;
Peste 3 ani experiență pe o poziție similară;
Persoană organizată cu abilitați de analiză și negociere;
Persoană cu spirit de echipă și orientată spre rezultate;
Capacitatea de a gestiona un plan de marketing complet (strategie, brief, plan, urmărire atât pe termen lung cât și pe termen scurt);
Experiența în Retail a întregului mix de marketing (Concept, magazin, catalog, ecommerce, comunicare și relații publice);
Cunoștințe de limba engleză la un nivel avansat;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Sarcinile dumneavoastră:

Coordonează activitățile de Marketing și promovează compania in conformitate cu strategia definita de către Management;
Propune acțiuni de marketing pe toate canalele de comunicare in conformitate cu strategia si bugetul agreat;
Administrează, planifica si urmărește bugetul de marketing;
Cunoaște nevoile clienților și își ghidează întreaga activitate în funcție de nevoile lor;
Analizează și urmărește proiectele concurenței prin toate canalele de comunicare;
Sprijină echipele de management ale magazinelor pentru a-dezvolta planul anual de afaceri;
Stabilește un plan de acțiune pentru a respecta obiectivele companiei;

Vă oferim:
Pachet salarial atractiv;
Oportunități de promovare;
Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie în plină expansiune.

Compania HOMELUX este o firmă de retail de mobilă și deco, în plină expansiune, alcătuită din personal cu experiență și competență profesională și care integrează soluții de design unic, modern sau clasic prin produse de o calitate deosebită pentru toate bugetele

Expirat
SPECIALIST MARKETING  -  HOMELUX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles