Specialist marketing si administrare site online

DEIFCO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte obligatorii:

- cunoasterea limbii romane scris /vorbit corect din punct de vedere gramatical;
- experienta de minim 2 ani in domeniu;
- persoana ordonata si organizata, creativa;
- administrarea site-ului online ecommerce;
- elaboreaza strategia marketing a firmei;
- se ocupa de partea de promovare a site-ului (Google Ads, Facebook ,Instagram);
- se ocupa de partea de blog si newsletter;
- actualizeaza constant produsele existente si introduce produse noi (poze,descrieri,preturi);
- introduce cuvinte cheie (Tags) si Meta;
-gestioneaza produsele aflate în portofoliu pe diferite platforme de profil;
- mentine relatia cu clientii.

Descrierea jobului

Beneficii:

- salariu motivant in functie de performanta;
- masa de pranz asigurata.

DEIFCO - Societate de constructii din Cluj-Napoca cu capital integrat privat, in dezvoltare, in domeniul constructiilor. ► Suntem o echipă de ingineri şi designeri cu o experienţă vastă în crearea şi finalizarea proiectelor în termenii şi condiţiile stabilite de clienţii noştrii. ► Fiecare department are echipe optimizate și specializate pe domeniul respectiv, având toată logistica și experiența necesară realizării proiectelor. Pentru mai multe detalii, va invitam sa accesati site-ul nostru: https://deifco.ro/despre-noi/

Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos