Specialist Marketing Online - BioSano.ro

ROPARTNER SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- trebuie să cunoască limba română la perfecție, să fie fluent și să aibă excelente abilități de relaționare și comunicare;
- să aibă cunoștințe minime despre online marketing, SEO, copywritting;
- experiență în utilizarea platformelor de social media (Facebook, Instagram, Youtube etc);
- trebuie să fie capabil să redacteze articole pe o temă dată;
- experiența în web editing/design (css, html), email marketing, Photoshop/Illustrator constituie un avantaj;
- nu în ultimul rând, trebuie să fie o persoană cu simț de răspundere, organizată, cu o gândire logică și atentă la detalii.

-Prezența la birou obligatorie!

Descrierea jobului

- Participi la elaborarea ​planurilor și strategii​lor​ de marketing online;
- ​Te asiguri de implementarea corectă a strategiilor și campaniilor;
- Participi la realizarea materialelor grafice (bannere, newslettere, vizualuri pentru social media);
- Updatezi site-ul în funcție de promoțiile și ofertele curente;
- Adăugarea și actualizarea conținutului produselor din site (poze, descrieri, specificații etc)
- Te ocupi cu redactarea si postarea articolelor pe blog;
- Urmărește feedback-ul de la clienți, condițiile din piață și competitorii;
- Alte sarcini adiacente care se pot ivi în procesul de gestionare a magazinelor online.

Magazinul online www.biosano.ro a fost creat din pasiune pentru un stil de viață echilibrat și sănătos. Clienții noștri pot să aleagă din peste 6000 de alimente sănătoase, suplimente alimentare și cosmetice naturale.
Suntem o echipă tânără, harnică, unde buna dispoziție e la ordinea zilei. Dacă crezi că te potrivești, te rugăm să încarci un CV.
Publicat 30 sept. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos