Gratis

Specialist Marketing Digital și Design Grafic

JAZNEX PROD S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experiență solidă în utilizarea Canva, Adobe Photoshop și alte programe de design grafic;
  • Abilități creative și un bun simț estetic, cu capacitatea de a transpune idei în designuri vizuale captivante;
  • Experiență în crearea de conținut pentru social media și înțelegerea algoritmilor acestora;
  • Abilități de comunicare în limba engleză, atât scris cât și verbal;
  • Organizare, atenție la detalii și capacitatea de a respecta termene limită.

Descrierea jobului

  • Creezi conținut vizual inovativ și atrăgător pentru Facebook, Instagram și bloguri, folosind Canva, Photoshop și alte instrumente de design grafic;
  • Elaborezi grafica pentru postări, reclame, infografice și alte materiale de marketing digital;
  • Contribui la dezvoltarea identității vizuale a brandului și asiguri coerența acesteia pe toate platformele online;
  • Colaborezi cu echipa de marketing pentru a concepe și implementa campanii vizuale eficiente;
  • Monitorizezi tendințele în design și social media pentru a asigura că conținutul rămâne relevant și inovativ.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ, unde îți poți pune în valoare și dezvolta abilitățile de design și marketing;
  • Posibilitatea de a contribui la strategii vizuale inovative și de a lucra cu o echipă tânără și dinamică;
  • Salariu competitiv și beneficii, ajustate în funcție de experiența și abilitățile tale în design grafic și marketing digital.

Suntem un magazin online emergent, cu activități în România și estul Europei, condus de o echipă mică, dar ambițioasă. Ne concentrăm pe oferirea unei game variate de produse și lucrăm la proiecte interesante care ne extind prezența în regiune. În acest moment crucial de dezvoltare, căutăm un Specialist în Marketing Digital și Design Grafic care să ne ajute să ne construim identitatea online și să ne sprijine în eforturile de marketing și comunicare vizuală.
Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024