Gratis

Specialist marketing cu abilitati grafice

STALEXLOGISTIC FMCG SRL

Candidatul Ideal

Angajam un marketing specialist cu abilitati grafice pentru intretinerea si promovarea unei platforme online, B2B, destinata industriei HoReCa.

Ce cautam mai exact?
Experienta in Photoshop/Canva

Experienta in toolurile Meta/Google (post schedule, ads)

Disponibilitate pentru angajare cu CONTRACT de munca (NU cautam freelanceri)

Disponibilitate full time (NU căutăm part-time)

Experiență în domeniu 2-5 ani

Cunoștințe lb. Engleză la nivel conversațional

Descrierea jobului

Vei administra o platforma online, destinata industriei HoReCa

Vei stabili strategii de comunicare (Facebook, Instagram)

Vei stabili topicurile pentru postările saptamanale

Vei crea grafica și descriere pentru postările stabilite (experiență solidă Illustrator/Photoshop/Canva)

Vei crea campanii de reclame FB / Google / Radio

Vei modera secțiunea de comentarii / inbox pentru platforma online