SPECIALIST MANAGEMENT PROIECTE (ADJUD)

Oraș de lucru
Adjud, Bacau și alte 3
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautăm o persoană organizata pentru care invatarea in domeniul managementului de proiecte este un pas inainte in cariera.

Candidatul/a ideal/a este o persoana care indeplineste urmatoarele conditii:
  • Studii tehnice/studiile superioare în domeniul ingineriei(este un avantaj);
  • Experienta anterioara in echipele de proiect (este un avantaj);
  • Cunoștințe despre managementul proiectelor (este un avantaj);
  • Cunoştinţe (nivel incepator) despre tehnici de design, instrumente şi principii implicate în producţia planurilor tehnice, a schiţelor, desenelor şi modelelor;
  • Cunostinte despre programe specializate de design gen AUTOCAD (este un avantaj);
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
  • Capacitate de rezolvare rapidă a problemelor, de analiză și sinteză, de anticipare, de lucru in echipa;
  • Persoana atenta la detalii, dinamică, responsabilă, flexibilă, perseverentă, cu capacitate de efort susţinut;
  • Permis de conducere auto cat. B.

Descrierea jobului

Rolul principal al acestui post este sa contribuie la realizarea proiectelor, investițiilor și a altor lucrări/servicii alocate echipei de Management Proiecte din care va face parte.
Viitorul coleg isi va desfasura activitatea in Adjud.

Beneficii:
  • Pachet de beneficii in concordanta cu experiența și performanțele dovedite;
  • Tichete de masa;
  • Abonament de sanatate;
  • Decontare transport
  • Alte beneficii, potrivit documentelor interne sau înțelegerii părților (vor fi discutate la interviu)

Vrancart Recycling SRL este firma ce face parte din Grupul VRANCART, grup ce produce si comercializeaza hartie pentru carton, carton ondulat, confectii din carton ondulat si hartie igienico-sanitara.
Publicat 17 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos