Gratis

Specialist logistica

Mopan Suceava S.A.

Candidatul Ideal

– Absolvent scoala tehnica
– Constituie un avantaj vechime intr-un post similar
– Cunostinte a pachetului MS Office; PC Office
– Cunostinte minime de contabilitate primara
– Bune abilitati de planificare, organizare si relationare interpersonale
– Persoana asumata, responsabila si atenta la detalii

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Verifica si ajusteaza normele de consum de combustibil
- Tine evidenta consumului pe fiecate autovehicul in parte in ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄functie de kilometri parcursi
- Tine evidenta cardurilor de alimentare
- Urmareste si verifica facturile si bonurile de consum combustibili

Se ofera:
- Mediu de lucru placut intr-un colectiv prietenos si dinamic
– Oportunitati de avansare
– Bonus in functie de performante
– Majorarea salariului in functie de experienta

S.C. Mopan Suceava S.A este o companie cu capital romanesc care s-a constituit pe structura vechii intreprinderi de Morarit si Panificatie, a preluat tot ce a fost valoros si a dus mai departe, dezvoltand unul dintre cele mai puternice branduri in domeniu din Moldova si din tara.

Echipa MOPAN, formată din peste 700 de salariați, din care peste 100 au pregătire superioară, este formată atât din specialiști cu experiență de zeci de ani în panificație dar și din tineri absolvenți ai facultăților de profil.
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024