Gratis

SPECIALIST LOGISTICA / LIVRARI

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Daca ești interesat de :
Perfecționarea profesionala in domeniul logistic
Un program normal 8:00 – 16:30, Luni-Vineri
Un mediu de lucru profesionist,
atunci te așteptam în echipa noastră din Departamentul Logistică

Cerințe
Experiența 1-3 ani în activități de logistica/achiziții/ sofer livrari marfa
Cunoștințe medii de operare calculator
Studii medii
Abilitați de comunicare
Concentrare și orientare spre rezultate
Cooperare și lucru în echipa
Experiență în domeniul logistică / transport – minim 1 an

Descrierea jobului

Comunica cu departamentul financiar pentru urmarirea anumitor plati/incasari;
Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfurilor preluate de la curieri
Coordoneaza ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈activitatea in depozit impreuna cu managerul logistic
Verifica orice iesire/livrare de marfa in raport cu documentele de livrare
Participa la activitatea de inventar derulata de companie
Descarcarea produselor ajunse in firma si manipularea acestor produse in interiorul firmei, ulterior incarcarea lor pentru livrare (produse IT).
Aprovizionarea cu diverse produse in functie de necesarul stabilit de catre seful de unitate.
Livreaza comenzile conform graficului de livrare prestabilit catre clientii companiei

BENEFICII :
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Prime de sarbatori
  • Oportunitatea de a crește atât profesional cât și ca om, în cea mai dinamică, prietenoasă din industria IT din România.
  • Îți vei descoperi adevăratul potențial într-o companie de renume, în care vei avea acces la cele mai avansate cursuri și instrumente de leadership și management.
  • Pachet financiar aliniat la nivelul pietei ( salariu fix, bonusuri de performanta, tichete de masa, masina de servici )
  • Sansa de a face parte dintr-o echipa tanara caracterizata prin buna dispozitie si valori pe care le regasim in activitatea de zi cu zi si in cultura noastra organizationala: invatare, autonomie, agilitate si bunatate :)
  • Tehnica de lucru moderna
  • Team Building-uri periodice in care sa iti cunosti colegii si sa te bucuri de cultura noastra organizationala bazata pe resursa umana si comunicare
Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 6 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.