Gratis

Specialist logistica

BMI Bramac Romania Sisteme de Invelitori

Candidatul Ideal

Cautam un coleg/ colega cu abilitati foarte bune de comunicare si negociere, fermitate, discernamant, integritate si responsabilitate. Abordarea flexibilă față de muncă și față de schimbări cat si o atitudine profesională pe durata orelor de lucru cat și stabilirea unor relații bune cu întreg personalul societății sunt caracteristici esentiale pentru noi.

Capacitatea de organizare eficienta a activitatii si respectarea instructiunilor scrise si verbale cat si cunostintele foarte bune de utilizare PC ( Gmail, Office, SAP) reprezinta un avantaj!

Totodata limba engleza la nivel avansat este o competenta necesara indeplinirii cu succes a activitatii.

Iti putem oferi in schimb:
  • un mediu de lucru plăcut și motivant;
  • un salariu corect;
  • decontare transport;
  • bonuri de masa;
  • asigurare medicala;
  • posibilitatea de dezvoltare / promovare in cadrul companiei;
  • program de lucru intre orele 08:00 - 16:30, de luni pana vineri.

Descrierea jobului

- Realizarea comenzilor de aprovizionare
- Verificarea confirmărilor de comanda
- Controlul facturilor, procesarea reclamatiilor
- Urmarirea cantitatilor livrate si a termenelor de livrare
- Procesarea transportului, procesarea formalitatilor vamale
- Realizarea corespondenței către furnizori si fabrici ale grupului
- Urmarirea stocurilor
- Planificarea capacitatilor de transport si depozitare
- Controlul disponibilitatilor de livrare
- Sprijin in administrarea parc auto

BMI Romania Sisteme de Invelitori SRL este lider în rândul producătorilor de sisteme complete de acoperișuri plane și înclinate, cu o istorie de peste 100 de ani în domeniu.

Facem parte din BMI GROUP, cel mai mare producător din Europa de sisteme de acoperișuri plane/înclinate și soluții complete pentru hidroizolații, cu o prezență semnificativă în Asia şi Africa.

Împreună, aducem sub același acoperiș cele mai puternice nume din industrie, și anume: Bramac,Braas, AeroDek, Icopal, Awak

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024