Gratis

SPECIALIST INTERNATIONAL IN EDITARE VIZUALA

English Home

Candidatul Ideal

Căutăm un specialist international in editare vizuala, talentat și creativ pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Acest post oferă o oportunitate unică de a vă pune în valoare abilitățile în domeniul editării vizuale, un rol perfect pentru o persoană pasionată de designul vizual.

CALIFICĂRI GENERALE
- Absolvent studii superioare;
- Cel puțin 2 ani de experiență în retail, editare vizuală și, de preferință, în industria textilă de casă;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel profesional;
- Abilități creative puternice;
- Capabil de gândire corporatistă;
- Abilități de redactare a rapoartelor;
- Expert în plasarea produselor, expunerea produselor și designul vitrinelor;
- Competent în cunoașterea materialelor și capabil să realizeze un calendar/ un program de producție;
- Abilități avansate de comunicare;
- Capabil să coordoneze cu succes între departamente;
- Capabil să lucreze într-un ritm alert și să nu aibă restricții de călătorie

Descrierea jobului

DESCRIEREA POSTULUI
- Asigurarea implementării vitrinelor și a aplicațiilor vizuale ale magazinelor English Home din străinătate;
- Să viziteze magazinele din țările pentru care este responsabil și să execute lucrările vizuale ale magazinelor;
- Crearea și modificarea zonelor de expunere, a standardelor și a combinațiilor de vitrine în anumite perioade;
- Participarea la activitățile de editare vizuală la deschiderea de noi magazine;
- Să asigure instruirea echipei din magazine cu privire la aranjamentele vizuale curente și să asigure continuitatea standardelor stabilite;
- Să organizeze raportarea vizitelor în magazine către responsabilul vizual relevant de la sediul central;
- Sa colaborați cu echipa de visual pentru a crea conținut vizual atractiv pentru diverse platforme.

Ce oferim noi
  • Oportunitatea de a lucra la proiecte diverse și de a vă extinde portofoliul
  • Mediu de lucru colaborativ și creativ care încurajează inovația
  • Loc de creștere și dezvoltare profesională
  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa

English Home, retailer international de textile si decoratiuni pentru casa, cu peste 350 de magazine in tari precum Turcia, Grecia, Ucraina, Bulgaria, Maroc, cauta Asistenti vanzari pentru magazinele din Romania.

Echipa ENGLISH HOME îți oferă oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, unde te vei simți ca acasă.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024