Specialist in publicitate si marketing B2B

GASOM DS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te invitam sa faci parte din echipa noastra si sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut si flexibil.
Cautam coleg(a) cu:
• Studii superioare de specialitate;
• Minim 2 ani de experienta in marketing offline & online, capacitate de a gandi strategii de marketing creativ;
• Limba engleza la nivel avansat;
• Spirit de echipa, persoana sociabila;
• Imagine de ansamblu si capacitate de concentrare pe detalii, atunci cand e cazul;
• Cunostinte de marketing online, Google Analytics,Google AdWords, PPC (Facebook Ads, AdWords), Content Marketing, Social Media, Copywriting si Web Analytics;
• Experienta in lansarea de campanii de publicitate digitale (Facebook, Instagram si altele);
• Capacitate de a interpreta si a analiza rezultatele campaniilor de marketing si publicitate;
• Experienta in utilizarea Google Ads, Google Analytics, Facebook Blueprint;
• Experienta in utilizarea Facebook Pixel si Facebook Page Management;
• Experiență in utilizarea Photoshop, CorelDRAW reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati vor fi :
• Propunerea si dezvoltarea strategiei de marketing digital.
• Planificarea, implementarea si monitorizarea campaniilor de marketing online.
• Implementarea strategiei de marketing si branding a companiei.
• Actualizarea, intretinerea informatiilor si crearea de continut pentru pagina web a companiei, pentru retelele de socializare (Facebook, Instagram, Google, Twitter) precum si pentru alte canale de comunicare.