SPECIALIST IN COMPENSATII SI BENEFICII

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Nivel studii: superioare;
Nivel experiență: 3-5 ani în domeniul resurselor umane/analiză și raportare cu specific resurse umane;
Cunoștințe de utilizare a pachetului Google (GSheets, GDoc, GSlides), Smartsheet, aplicații Oracle;
Cunoștințe din domeniul legislației muncii și fiscale;
Limba engleză: nivel B2;
Abilități soft: comunicare, responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză, capacitate de a lucra organizat cu termene limită, inițiativă, spirit de echipă, integritate și confidențialitate.

Descrierea jobului

Implementarea și administrarea politicii de compensații și beneficii a Companiei;
Asigurarea consultanței specifice în procesul de înțelegere și implementare a politicii de compensații și beneficii;
Introducerea datelor în aplicațiile informatice specifice;
Întocmirea și monitorizarea rapoartelor privind compensațiile și beneficiile, în conformitate cu politicile stabilite;
Pregătirea ofertelor de angajare pentru candidații care sunt în procesul de recrutare sau mobilitate internă și transmiterea acestora către părțile interesate;
Pregătirea bazei de date a sistemului de bonusare în funcție de evaluarea performanței;
Efectuarea raportării periodice către Institutul Național de Statistică;
Construirea bazei de date pentru participarea la survey-ul Willis Towers Watson;
Formularea propunerilor de îmbunătățire a activităților pentru implementarea politicilor de compensații și beneficii.

Să devii colaborator Apa Nova înseamnă să te alături familiei Veolia, cel mai mare grup specializat pe servicii de mediu din lume. Suntem mereu atenți la dezvoltarea colaboratorilor, conștienți că progresul lor profesional înseamnă și succesul nostru.

Căutăm să includem în echipa noastră în special profesioniști orientați către clienți. Apreciem persoanele care știu să asculte și să înțeleagă nevoile utilizatorilor serviciilor Apa Nova și care sunt dispuse să își ofere expertiza pentru a rezolva problemele acestora.

Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos