Gratis

Specialist in asigurarea calitatii proceselor

FabricaDeProfile

Candidatul Ideal

Ce trebuie sa ai in vedere pentru a reprezenta cu succes aceasta pozitie in cadrul companiei noastre:
  • Minim 2 ani experienta in domeniul asigurarii si managementului calitatii;
  • Cunostinte solide ale ISO9001;
  • Cunostinte bune ale MS Office, constituie avantaj experienta intr-un software ERP;
  • Cunostinte din punct de vedere al instrumentelor de masurare si control si metode de control;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Punctual, atent la detalii si autodidact;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale descrise mai jos
  • Efectuezi anchetele de calitate pentru intreaga gama de produse;
  • Evaluezi, atentionezi si refuzi calitativ produsele care nu se incadreaza in criteriile de acceptare, astfel incat sa se evite folosirea reperelor neconforme in componenta produsului finit;
  • Instruieste periodic angajatii cu privire la normele de calitate;
  • Intretine si dezvolta sistemul ISO9001, monitorizeaza si evalueaza procesele din companie in vederea asigurarii conformitatii privind standardele de calitate;
  • Intocmeste si mentine documentele de control al calitatii si dezvolta impreuna cu ceilalti coordonatori de departamente proceduri, instructiuni de lucru si rapoarte de inspectie;
  • Asigura respectarea procedurilor de receptie calitativa a materiei prime, dar si a produselor finite, in procesul de productie;
  • Controleaza modul de manipulare, depozitare si transport a materiilor prime si a produselor finite si intreprinde actiuni care sa elimine cazurile de abateri;
  • Comunica in timp real abaterile observate in flux si atentioneaza sau sanctioneaza, dupa caz.

Iti oferim:
  • Salariu corect, raportat la experienta ta si la fisa postului;
  • Cresteri graduale pe baza implicarii si a rezultatelor tale;
  • Bonuri de masa;
  • Mediu de lucru atractiv, modern, compania fiind in continua expansiune;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Iti decontam si transportul;
  • Teambuilding si activitati de echipa.

Sub brandul FabricaDeProfile executăm profile arhitecturale de exterior din polistiren expandat de înaltă densitate, laminate cu rășină acrilică și profile arhitecturale de interior din polistiren extrudat alb și poliuretan.

FabricaDeProfile este alcatuita din persoane extraordinare care impartasesc experientele si pregatirea lor membrilor echipei astfel ca fiecare sa isi poata atinge potentialul maxim.

Oferim flexibilitate si stabilitate, un mediu de lucru provocator care stimuleaza initiativa.

Angajatii au posibilitatea de a lua decizii legate de propria dezvoltare, iar noi le oferim instrumentele necesare.

Oferim sprijin pentru ca fiecare sa isi poata atinge obiectivele de dezvoltare ale carierei.

Daca te-am convins, aplica la una din pozitiile disponibile.

Vino in echipa noastra sa realizam impreuna reusite frumoase!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024