de ani Fără Frică...

Publicat 08 Apr 2008 | Expiră 09 Mai 2008

Specialist HR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Absolvent de facultate (de preferinta in domeniu umanist)
•Cursuri in domeniu HR
•Experienta de cel putin un an in resurse umane
•Cunostinte de engleza la nivel avansat
•Bune abilitati de comunicare
•Bune abilitati organizatorice
•Experienta in gestionarea unor proiecte ample de recrutare prezinta un avantaj
•Cunostinte de Excel
•Curs de inspector resurse umane si cunostintele de legislatia muncii reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

•Analizeaza si gestioneaza proiectede de recrutare si selectie colaborand cu managerii functionali, clientii si ceilalti membrii ai departamentului HR
•Analizeaza impreuna cu managerul functional fisa postului si stabileste profilul candidatului ideal
•Realizeaza anunturi de recrutare pentru posturile vacante si le trimite spre publicare
•Alege canalele media in care va fi publicat anuntul de recrutare in concordanta cu publicul tinta vizat
•Stabileste criteriile de selectie a candidatilor si elaboreaza formularul de interviu
•Filtrarea Cv-urilor si programarea interviurilor cu candidatii
•Administrarea si interpretarea de teste pentru evaluarea abilitatilor candidatilor
•Sustinerea interviurilor de selectie
•Prezentarea listei scurte managerului functional implicat in procesul de selectie
•Realizarea de rapoarte legate de activitarea de recrutare si selectie
•Administrarea contractelor de munca

Expirat
Specialist HR  -  APT RESOURCES & SERVICES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles