Specialist HR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte temeinice de legislatia muncii;
  • Minim 2 ani experienta intr-un rol similar;
  • Certificare în domeniul resurselor umane si studii superioare;
  • Experiența în programul Revisal reprezintă un avantaj;
  • Abilități foarte bune de relationare si comunicare;
  • Capacitate foarte buna de organizare si prioritizare a taskurilor multiple;
  • Cunoștințe bune de operare MS Office cu precadere Excel;
  • Engleza- nivel avansat.

Descrierea jobului

  • Intocmeste si gestioneaza documentele ce tin de administrarea de personal (contracte de munca, decizii incetare, acte aditionale, etc);
  • Asigura validarea si inregistrarea corecta a evidentelor din pontaj si din aplicatia interna pentru intocmirea calculului salarial lunar;
  • Gestioneaza procesele de recrutare si selectie colaborand strans cu solicitantii pozitiilor vacante;
  • Participa activ in procesele ce tin de parcursul angajatului in cadrul companiei: onboarding, training, evaluare, offboarding, etc.;
  • Acorda asistenta si consultanta tuturor angajatilor referitor la politicile interne si legislatia muncii;
  • Intocmi si analiza diverse rapoarte specifice ariei de activitate.

Nouă, la HS Baco Panels, ne place să privim ce facem din mai multe perspective. Ceea ce ne permite să fim mereu atenţi la oportunităţi noi și la soluţii inovatoare pentru viitor. Ca să ne asigurăm că toate acestea vor continua, căutăm oameni care vor să înfăptuiască lucruri măreţe, să se dezvolte și să-și construiască un viitor alături de noi.

Ce facem? Cu mai mult de 3.100 de angajaţi în Germania, Austria și România, prelucrăm lemnul la cele mai înalte standarde industriale și aprovizionăm clienţi din întreaga lume.

Sună atrăgător? Vino să-ţi clădești viitorul alături de noi!

Publicat 17 nov. 2021 Expiră 17 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos