de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Reactualizat 04 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Specialist Comert International 13-14 Decembrie - Constanta

20 posturi

Candidatul ideal

Cei selectați vor urma 4 săptămâni de antrenament, probe și selecții alături de echipa noastră de antrenori. Evaluările pe parcurs îi vor reține pe cei mai pregătiți. La final, olimpicii se vor alătura echipei Veo de specialiști în comerț internațional.
Ne dorim cei mai buni coechipieri, vorbitori excelenți ai unei limbi străine și dornici să aibă o carieră în Comerțul Internațional B2B.

Descrierea jobului

Ești pregătit să devii campion?
Dare International Trade Academy, partener strategic al Veo WorldWide Services, vă provoacă să intrați în olimpiada specialiștilor în comerțul internațional B2B.
Trimite-ne CV-ul la adresa cariere@dare-tradeacademy.com și vei fi invitat la unul dintre evenimentele de recrutare Dare International Trade Academy de pe 15 si pe 16 Noiembrie la Brasov
Beneficii :
- Formare la nivelul companiei și internaţional;
- Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Pachet salarial și mediu de lucru atractive.

12 ani de experiență, peste 800 de colegi în 12 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina, Tunisia şi Cipru. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE Academy. Mediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii. Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Support și Dezvoltare IT.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică. Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 11 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Specialist Comert International 13-14 Decembrie - Constanta  -  SC ONE RECRUTEMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles