Publicat 30 Apr 2017 | Reactualizat 01 Iul 2017 | Expiră 03 Iul 2017

Specialist Clientela Cluj,Constanta,Iasi,Timisoara,Bucuresti

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Calitati excelente de comunicare și abilități interpersonale necesare pentru lucrul cu clientii societatii
Experienta in lucrul cu clienti / vanzari / call center
Responsabilitate si punctualitate
Înțelegerea aspectelor tehnice legate de autoturisme si piata auto
Aptitudini utilizare calculator (Microsoft Office)
O bună cunoaștere a limbii engleze (si obligatoriu a limbii române)
Studii superioare (nu excludem studenti in an terminal, dar cu experienta in lucrul cu clienti)

Descrierea jobului

Asistenta si consiliere clienti si prezentarea si vanzarea serviciilor Mogo la telefon, la sucursalele Mogo sau la partenerii Mogo (Dealeri Auto, Brokeri Credite)
Pregatirea de contracte de credit si alte documente specifice creditelor
Consultarea bazelor de date specifice activitatii Mogo
Monitorizarea portofoliului de credite
Evaluarea si stabilirea starii tehnice a masinii

Fondată în 2012, compania Mogo este o institutie financiara activa in finantari in domeniul auto, cu prezenta in mai multe tari precum Letonia, Lituania, Estonia, Georgia, Polonia, Bulgaria, iar in Romania activam din anul 2016.
Datorita cresterii semnificative a activitatii de la lansare si pana in prezent, suntem in plina expansiune in Romania si cautam colegi noi pentru a servi clientii Mogo in Cluj, Constanta, Iasi, Timisoara, Bucuresti.

Oferim un mediu de lucru internațional in cadrul unei echipe unite, posibilitati de dezvoltare profesională și condiții de muncă si salarizare atractive.
Vă rugăm să trimiteți aplicatia dvs in limba engleza (CV și scrisoare de intenție) pe adresa dorin.dragomirescu@mogo.ro
Vă rugăm să rețineți că vom contacta doar candidatii selectati.

Expirat
Specialist Clientela Cluj,Constanta,Iasi,Timisoara,Bucuresti  -  Mogo IFN SA