Publicat 19 Iul 2021 | Reactualizat 16 Aug 2021 | Expiră 19 Aug 2021

SPECIALIST CALITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experiență anterioară de minim 2 ani într-un rol similar și cunoștințe solide în domeniul managementului calității (identificare procese , elaborare și implementare fluxuri, proceduri și instrumente de lucru specifice etc.), sau experiența relevantă în managementul proiectelor,
- Conoștinte despre metodele de imbunătățire continuă (Lean, Six Sigma etc.),
- Experiență în utilizarea metodelor de control pentru evaluarea implementarii standardelor interne
– Experiență anterioară în realizarea auditurilor interne în domeniul calității,
- Bune cunoștințe de limba Franceză (nivel minim B2 – va fi testat),
- Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj,
- Cunoștințe în utilizarea mijloacelor informatice și a instrumentelor specifice,
- Abilitatea unei viziuni globale, flexibilitate în gândire și adaptabilitate,
- Disponibilitate la deplasari în interes de serviciu, atât intern cât și internațional.

Descrierea jobului

- Acordarea de suport în cadrul elaborarării și implementării procedurilor, modurilor și instrumentelor de lucru necesare desfășurării activității în cadrul departamentelor,
- Identificarea unor instrumente și sisteme de control viabile, capabile să asigure aplicarea corectă a procedurilor și respectarea și îmbunătățirea calității proceselor interne,
- Analizarea disfuncționalitățilorși identificarea neconformităților,
- Propunerea de măsuri corective sau preventive necesare ameliorării proceselor existente,
- Realizarea rapoartelor și analizelor pe procese, la solicitarea managementului superior,
- Alte responsabilități specifice postului ce pot interveni pe parcursul activității delegate de către superiorul direct.

Veo Worldwide este o companie europeană de destocaj, parte a Universului NOZ (lider pe piața europeană de destocaj), cu peste 14 ani de activitate.

Căutăm constant soluții pentru a-i ajuta pe proprietarii de afaceri să își valorifice stocurile nevândute (colecții anterioare, produse cu termen de expirare scurt, comenzi anulate), ajutându-i, astfel, să devină eficienți.

MISIUNE:

Cei mai buni pe piața de destocaj. Suntem complet dedicați misiunii NOZ de a deveni lideri mondiali pe piața de destocaj.

VIZIUNE:

No waste. Just value – Ne dorim să devenim mai buni odată cu spațiul în care creștem. Valorificăm pe deplin tot ce ne înconjoară - timp, resurse, aptitudini, idei. Investim în oameni care fac mereu un pas în plus, sunt dornici să se dezvolte și sunt adevărați jucători de echipă.

Expirat
SPECIALIST CALITATE  -  SC DARE TALENT DEVELOPMENT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles