Publicat 12 Aug 2019 | Expiră 12 Sep 2019

Specialist Calitate Subcontractori

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare;
- Cunostinte limba germana obligatoriu – alte limbi straine reprezinta avantaj;
- Organizat, perseverent, motivat;
- Persoana pozitiva si comunicativa, cu abilitatea de a lucra intr-o echipa;
- Competente informatice: cunoastere medie a instrumentelor Microsoft OfficeTM, baze de date si conceptele de baza ale Tehnologiei Informatiei, utilizare Internet si e-mail;
- Capacitate de acumulare rapida a cunostintelor noi;
- Dispus sa lucreze intr-o atmosfera dinamica si sa invete sa gestioneze lucruri noi
- Rezistenta la stres si situatii care necesita decizii imediate

Descrierea jobului

Specialist Calitate Subcontractori:

- Inregistrarea si gestionarea datelor subcontractorilor si furnizorilor;
- Verificarea datelor de bază referitoare la subcontractori;
- Procesarea documentelor, cu atentie specială la expirarea termenelor limită si a conditiilor speciale;
- Prelucrarea si intocmirea rapoartelor interne;
- Păstrarea în ordine a tuturor documentelor şi corespondenţei specifice;

Îţi oferim:
- mediu de lucru profesionist in domeniul logisticii alături de o echipa tanara si motivata
- dezvoltare continuă prin organizarea de training-uri in tara si strainatate
- posibilitate de promovare si dezvoltare in cadrul companiei
- decontare cheltuieli transport
- tichete de masă
- salariu atractiv

Compania noastra se ocupa cu transporturi premium - on road, charter si on board courier.
IN tIME Direkt-Kuriere S.R.L. este de 13 ani pe piata din Romania fiind unul dintre cei mai mari transportatori de profil atat din tara cat si din Europa ca parte a in Time Agile Logistic GmbH cu sediul central in Hanovra.
In filiala din Sibiu, suntem o echipa dinamica, inchegata, formata din tineri motivati si profesionisti care sunt mereu atenti atat la cerintele clientilor cat si la perfomantele de top ale transportatorilor si colaboratorilor nostri. Pentru mai multe detalii despre noi, va rugam sa accesati site-ul nostru oficial: www.intime.de .

Expirat
Specialist Calitate Subcontractori  -  IN TIME DIREKT-KURIERE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles