Publicat 21 Apr 2021 | Reactualizat 12 Mai 2021 | Expiră 21 Mai 2021

Specialist cadastru și topografie

4 posturi

Candidatul ideal

Căutăm persoane care îndeplinesc următoarele condiții:
- studii superioare în unul din următoarele domenii: topografie, construcție, geografie, urbanism, protecția mediului etc. Dar fără limitare la aceste domenii;
- dornic să învețe despre cadastru și topografie indiferent de background-ul studiilor;
- bun utilizator a pachetului Microsoft Office (Word, Excel etc.)
- persoană dispusă să îmbine lucrul la birou cu cel de teren;
- deținător de permis categoria B pentru cazul în care se va îmbina activitatea la birou cu cea de pe teren, dar pentru activitatea doar la birou nu este obligatoriu permis;
- constituie un avantaj cunoașterea de soft-uri de desenare gen Autocad, Mapsys, Arcmap sau să dețină cunoștințe despre acestea;
- constituie un avantaj experința de lucru cu aparatură de măsurare ( stații totale, GPS etc);

Descrierea jobului

Principalele activități vor consta în:
- a păstra relația cu clienții;
- întocmirea de documentații cadastrale și produse cartografice (schițe, planuri);
- păstrarea unei evidențe la zi a stadiului lucrărilor pe relație cu beneficiarul dar și cu autoritățiile de avizare a acestor lucrări (Oficiul de Cadastru și Publicitate Imobiliară);
- măsurători la teren;
- arhivarea și inventarul documentelor ce intră și ies din cadrul biroului;

- avem o tradiție de peste 15 ani în domeniul topografiei și a cadastrului;
- suntem o echipă tânără și dinamică formată din specialiști proveniți din diferite domenii;
- punem pe primul plan angajatul pe principul că dacă angajatul o duce bine și companiei îi va fi bine;
- oferim suport în dezvoltarea continuă a angajaților;
- suntem alături de angajați cu toată expertiza pe care o avem în a-i ajuta să deprindă tainele acestui domeniu indiferent de background-ul din care provin;
- știm că fiecare angajat e diferit astfel că ținem la lucrul bine făcut și nu neaparat la program;

Specialist cadastru și topografie  -  Procarto S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles