Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 13 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

Specialist administrare software

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate
Experință relevantă pe un post similar, minim 1 ani
Experienta cu sisteme ERP si BI minim 1 an;
Experienta cu NAV si/sau Power BI constituie un avantaj
Limba engleza

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Asigură administrarea aplicaţiilor software la nivel de companie şi a licenţelor aferente.
Verifica functionarea aplicatiilor si face propuneri pentru imbunatatirea functionarii acestora;
Administreaza utilizatorii aplicatiilor.
Participa la configurarea aplicatiilor;
Efectueaza activitati de mentenanta pentru aplicatii;
Executa sarcinile legate de interfetele intre aplicatii;
Asigura managementul versiunilor;
Gestionează liceţele pentru aplicatii, asigurând respectarea prevederilor legale în domeniu. Face propuneri de achizitii noi de licente pentru acestea.
Oferă suport pentru aplicatiile companiei;

BENEFICII:
Training de specialitate
Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru placut

Secom® este compania romaneasca lider de autoritate in solutii de medicina integrativa care raspund nevoilor unui lifestyle sanatos al omului modern.

Spiritul Secom® este unul ambitios, de trendsetter (vizionar), educat si optimist, insa in acelasi timp accentueaza virtutile corectitudinii, ale responsabilitatii si ale devotamentului. Secom® este mai mult decat o companie sau o simpla afacere, este un loc in care te poti dezvolta profesional si uman.
Iti asiguram traininguri de specialitate, un mediu de lucru dinamic, profesionist, prietenos si provocator si oportunitati de crestere in cariera.

Pentru mai multe detalii, accesati www.secom.ro.

Expirat
Specialist administrare software  -  SC SECOM Productie Servicii SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles