Gratis

Specialist achizitii

ELPREST

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii superioare (absolvirea unei facultati cu profil tehnic constituie un avantaj);
  • Bune abilitati de lucru cu calculatorul (in special MS Office);
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Persoana organizata, responsabila, punctuala;
  • Bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
  • Analiza si prelucrarea ofertelor/ conditiilor comerciale primite de la furnizori;
  • Negocierea ofertelor primite din punct de vedere al pretului si termenului de livrare.
  • Urmarirea obtinerii celor mai bune conditii de colaborare si lansare a comenzilor;
  • Realizarea achizitiilor de produse, gestionand tot fluxul, de la plasarea comenzii pana la livrare;
  • Participarea la intalniri cu furnizorii si prestatorii;
  • Inregistrarea si verificarea documentelor de achizitie;
  • Asigurarea de suport pentru echipa de vanzari;

BENEFICII:
  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea specializarii si avansarii in cariera;
  • Prime de concediu, de Craciun si de Paste;
  • Program de lucru fix;
  • Se asigura transport la punctul de lucru si inapoi;
  • Mediu de lucru placut si profesionist.

Elprest este o companie specializata in proiectarea si executia lucrarilor de instalatii electrice si automatizari, cu o experienta de 30 de ani in piata.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024