Gratis

Specialist Achizitii

ALTIUS S.A.

Candidatul Ideal

Studii superioare economice,
Experienta de minimum 1 an intr-o pozitie similara,
Cunostinte de limba engleza - nivel avansat,
Cunostinte de operare Microsoft Office – nível mediu,
Cunostinte aprofundate in ceea ce priveste procesul de achizitii intra si extracomunitare,
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere,
Adaptabilitate proactiva la schimbare,
Creativitate.

Descrierea jobului

Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii,
Participarea in cadrul unor proiecte complexe, care implica mai multe departamente ale companiei,
Contributie la implementarea unor solutii de automatizare a proceselor in care este implicat,
Urmarirea, raportarea si imbunatatirea KPI’s,
Optimizarea structurii si a nivelului de stoc,
Cererea si compararea ofertelor comerciale,
Negocierea contractelor de achizitii si servicii,
Se ofera lucrul in cadrul unei companii de renume, cu personal tanar, activ si unit, cu salariu motivant, pe masura muncii depuse.

Cu o experiență în piață de peste 23 de ani, ALTIUS este líder in piata distributiei de produse veterinare si reprezintă în Romania cele mai importante companii la nivel mondial de produse si servicii din domeniu.
Echipa noastră este formată din profesioniști, capabili sa ofere servicii de înalta calitate clienților în orice regiune a tarii s-ar afla aceștia. Tocmai de aceea, suntem dedicați dobândirii, motivării și păstrării personalului dedicat și profesionist. Investițiile în cunoștințele și dezvoltarea tuturor angajaților ALTIUS îi ajută să devină printre cei mai buni din domeniile lor de activitate.
Dacă și pentru tine calitatea, inovația și profesionalismul sunt valori de bază, nu ezita să aplici acum!
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024