de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Specialist Achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Cunostinte avansate de limba engleza – limba germana constituie avantaj;
  • Cunostinte in achizitii de materiale si servicii – avantaj industria automotive;
  • Experienta pe un post similar;
  • Bune cunostinte MS Office – cunostinte SAP avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
  • Gandire analitica.

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:

  • Prospecteaza piata din domeniu si contacteaza noi furnizori pentru materialele auxiliare si serviciile necesare;
  • Analizeaza si negociaza preturile, conditiile comerciale si incheie contracte impreuna cu Directorul departamentului Achizitii;
  • Verifica necesarul de aprovizionare si plaseaza comenzile catre furnizori conform procedurii interne de lucru;
  • Analizeaza performantele furnizorilor si urmareste derularea contractelor;
  • Dezvolta baza de furnizori locali.
Oferim
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masa;
  • Transport gratuit.

QUIN Romania produce volane si elemente ornamentale pentru bord, usi si consola centrala, bazandu-se pe o tehnologie moderna si pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon si material plastic. De peste 15 ani infrumusetam autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche si Volkswagen.

Calitatea produselor si increderea pe care ne-o acorda clientii nostri sunt rezultate ale profesionalismului angajatilor nostri. QUIN Romania face parte din grupul Joyson, cu locatii in 5 tari (Germania, Romania, Polonia, China si Mexic).

Compania are la Ghimbav 1500 de angajati si este in continua dezvoltare

Expirat
Specialist Achizitii  -  S.C. QUIN Romania S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles