Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 04 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Specialist Achizitii domeniul Tehnic-Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare în domeniul tehnic sau economic;
- minim 2 ani experienta in domeniul Achizitii
- excelente abilități de utilizare a calculatorului (MS Office);
- de preferat experienta in utilizarea modulului Achizitii ERP Charisma
- cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
- abilități de comunicare, capacitate de sinteză, rigurozitate, orientare către client şi proces;
- abilități de negociere
- permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- colaborează cu departamentele interne și furnizorii pentru determinarea corectă a specificațiilor bunurilor și serviciilor care vor fi achiziționate;
- introduce comenzile lansate catre furnizori in modulul de Achizitii ERP Charisma;
- stabilește și dezvoltă relațiile cu furnizorii;
- cere oferte de preț, analizează și propune soluții de achiziții;
- întreține baza de date și dezvoltă sistemul de evidență al furnizorilor;
- elaborează şi lansează comenzi către furnizori;
- urmarește procesul de livrare și evaluează furnizorii;
- măsoară și monitorizează evoluția stocului de produse;
- urmărește modificarea prețurilor produselor din portofoliu raportată la calitatea acestora;
- prospectează piața și realizează comparații de preț și produse între furnizorii din portofoliu și cei potențiali.

Therme este cel mai mare centru de wellness, relaxare si entertainment din Europa. Este locul în care natura si tehnologia se îmbina perfect pentru a aduce experiente exceptionale fiecarui vizitator. Inovatiile si designul unic sunt cele care ne recomanda: avem cel mai mare acoperis retractabil din lume, cea mai mare padure de palmieri din Europa.

Felul în care gândim se reflecta si în ceea ce priveste oamenii cu care alegem sa lucram. Avem o echipa exceptionala, capabila sa pastreze cele mai înalte standarde de calitate zi de zi. Pentru tine, asta înseamna oportunitatea de a lucra alaturi de cei mai buni si de a creste rapid într-un mediu profesional unic. La Therme, jobul la care te pricepi devine cariera pe care ti-o doresti.

Expirat
Specialist Achizitii domeniul Tehnic-Constructii  -  THERME BUCURESTI