Specialist Achizitii/ Contabilitate/Logistica import/export

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 5500 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii profil economic, ideal contabilitate/financiar
- persoana extem de meticuloasa si atenta la detalii deoarece se opereaza in sistem ERP - NAVISION microsoft
- capacitate buna de organizare si disciplina de lucru
- experienta in import-export, redactare acte de vama pentru state non-membre UE
- experienta vasta in facturare si urmarire comenzi de achizitie

Descrierea jobului

Echipa MLH este in crestere si cauta colega la departamentul de logistica/facturare pentru comenzile noastre de export, de tip b2b si b2c, comenzi online, comenzi de achizitii - import, toate operate in NAV ceea ce presupune o disciplina forte si acuratete. Avem nevoie de extra suport pentru exportul colectiilor MLH in UK, USA, Europa, Africa, Australia catre clienti prestigiosi precum Harrods, Neiman Marcus, Harvey Nichols, Net a porter etc

Descrierea companiei

www.marialuciahohan.com

Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos