Specialist achizitii - asistent manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:

Nivel de studii-studii superioare

Experienta profesionala de minim 3 ani intr-o pozitie similara

Bune abilitati de comunicare in limba engleza-conditie obligatorie

Cunostinte operare PC (Windows, Word, Excel)

Carnet conducere cat. B-obligatoriu

Responsabilitate, perseverenta, echilibru si stapanire de sine, corectitudine, capacitate de lucru in conditii de stres,preocupare pentru perfectionarea pregatirii profesionale.

Descrierea jobului

Descriere job:

Realizarea achizitiilor de marfa: lansarea comenzilor de marfa catre furnizori, confirmarea comenzilor, solutionarea neconformitatilor, receptionarea produselor

Identificarea, evaluarea si selectarea potentialilor furnizori

Prospectarea pietei de profil si a conditiilor de achizitii/livrare in vederea optimizarii continue a stocurilor

Gestionarea activitatii administrative a departamentului achiziții (corespondență, arhivare);

Elaborarea, crearea si intretinerea de continut scris, original si documentat pentru site-ul companiei.

Beneficii:

-stimulente de performanță
-decontare carburant(punctul de lucru se afla in Remetea Mare,Timis)

SP Stroia Product SRL-Timisoara - are ca domeniu principal de activitate importul si comercializarea de utilaje,echipamente si consumabile pentru industria forestiera ,

www.stroiaproduct.ro

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos