SPECIALIS IN RECRUTARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite;
Experienta de cel putin 1 an in recrutarea si selectia de personal; cunoasterea canalelor si metodelor de recrutare si selectie de personal;
Bune cunoștințe de legislația muncii;
Bune cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, etc.)
Relationare si comunicare;
Flexibilitate si adaptabiltate;
Responsabilitate si atentie la detalii;
Capacitate de sinteza, autonomie, initiativa si creativitate;
Perseverenta si rezistenta la stres;
Orientare spre dezvoltare.

Descrierea jobului

Coordonezi end-to-end proiectele de recrutare și selecție și vei fi partener de discuții pentru conducerea firmei în toate etapele procesului.
Realizezi profilului candidatului ideal impreuna cu managerul direct al echipei unde este dechis rolul;
Formulezi anunturile de recrutare si le postezi pe site-urile de specialitate, canalele de social media etc.;
Realizezi screening-ului CV-urilor candidatilor, in conformitate cu cerintele postului;
Organizezi si sustii interviurile online si fata in fata in vederea selectarii candidatilor si prezentarii listei scurte pentru interviul final cu administratorul societatii;
Oferi feedback candidatilor privind statusul procesului de recrutare;
Redactezi/ transmiti oferta candidatilor care au ajuns in etapa de ofertare;
Administrezi baza de date cu candidati, asigurand acuratetea informatiilor introduse;
Intocmesti periodic rapoarte care contin informatii despre statusul proiectelor de recrutare;
Te informezi in permanenta cu privire la evolutia pietei muncii cu scopul gasirii de solutii inovative pentru identificare de candidati, recrutarea si de selectia acestora;

Suntem membri ai Corpului Experților Contabili și Contabililor Autorizați din România, cu peste 13 ani de experienţă în servicii de contabilitate și expertiză contabilă, si cu un personal tanar, bine selectionat, specializat pe serviciile pe care le oferim.

Misiunea noastra este de a sustine afacerile clientilor nosti prin oferirea de servicii financiar- contabile complexe menite sa reprezinte suportul deciziilor economice si financiare necesare in coordonarea activitatii acestora.

Interesele clientilor nostri, reprezinta pentru noi o prioritate, motiv pentru care activitatea echipei noastre este orientata in permanenta spre imbunatatirea si perfectionatrea activitatii acestora.

Angajatii nostri dau valoare companiei si contribuie in mod esential la succesul acesteia. Totodata, principalele valori dupa care ne ghidam activitatea sunt: integritatea, flexibilitatea, obiectivitatea, competenta profesionala, confidentialitatea, transparenta, dinamismul si spiritul de echipa.

Publicat 3 iun. 2022 Reactualizat 1 iul. 2022 Expiră 3 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos