Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Specialiști pentru verificare articole

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dorim colaborare cu persoane licențiate în urmatoarele domenii:
- Medicină
- Arhitectură
- Construcții
- Pharma

Descrierea jobului

Avem în portofoliu sute de produse media și o audiență de câteva milioane de persoane lunar care doresc informații de calitate, verificate de specialiști. Din acest motiv dorim sa colaborăm cu specialiști care să verifice articolele realizate de noi, înainte de a le publica. Pe lângă beneficiul materiale (fiecare articol revizuit va fi plătit), reputația dvs. va crește deoarece fiecare articol revizuit va conține datele specialistului, inclusiv cu poză. (vedeți un exemplu de asemenea articole aici: https://roluljucariilor.ro
Volumul de articole generat de noi este de ordinul sutelor în fiecare lună.
Se poate lucra atât de la birou, cât și de acasă, respectându-se termenele limită.

Creative Art Advertising, parte a grupului media Creative Art Holding, conține în portofoliu următoarele produse:

ONLINE PUBLISHING

aciziomega3.ro aciziomega369.ro acoperisulcasei.ro agendaprimarului.eu alaptarealasan.ro ambalajepremium.ro amenajareagradinii.ro amenajaricreative.ro analizesarcina.ro becurilecasei.ro bolilecopilariei.ro botezulbebelusului.ro calduradinpardoseala.ro cazaredinromania.ro ceesteanxietatea.ro ceestesindromuldown.ro celemaibunecanapele.ro celemaibunecarucioare.ro celemaibuneceasuri.ro celemaibunecentrale.ro celemaibuneparfumuri.ro celemaibuneprajituri.ro celemaifrumoasebluze.ro celemaifrumoaserochii.ro celmaibunaerconditionat.ro celmaibunparchet.ro celmaibunpolistiren.ro celmaibunsmartwatch.ro celulelestem.ro ciorbesisupe.ro coafurifemei.ro colicilebebelusului.ro concept-casa.ro constructiicaselarosu.ro curatenieincasa.ro decorareacasei.ro desprecelulita.ro desprefiv.ro despremasaj.ro despreturmeric.ro dintiilabebelusi.ro diversificarealabebelusi.ro durerestop.ro enterocolita.ro eu-romania.org euiubescbaiamare.ro euiubescborsa.ro euiubesccetatearasnov.ro euiubesccheilebicazului.ro euiubesccluj.ro euiubescclujnapoca.ro euiubescconstanta.ro euiubesclaculrosu.ro euiubescmaramures.ro euiubescmures.ro euiubescpoianabrasov.ro euiubescprahova.ro euiubescsighisoara.ro euiubesctulcea.ro euzeu.ro finisareacasei.ro ghimbirul.ro gradinitedinromania.ro graficdecrestere.ro grataruldingradina.ro horoscopzodialeu.ro i-24.ro imunitateforte.ro industryjournal.eu infosano.ro ingrijireapielii.ro iubescbucuresti.ro izolatiacasei.ro kinetoterapii.ro locuridinromania.ro machiajulperfect.ro mamadeprofesie.ro mancaruriromanesti.ro mansardacasei.ro medicinaplantelor.ro mwisho.ro nastereacopilului.ro proiectulcasei.ro racealagripasiviroza.ro restaurantesector4.ro reteteciocolatadecasa.ro roluleducatiei.ro romanidinromania.ro saptamanidesarcina.ro sarcinaextrauterina.ro schemavaccinare.ro sexsens.ro statiunibalneoclimaterice.ro totuldesprebebelusi.ro totuldespredepresie.ro traditiidinromania.ro uleiuldecocos.ro unghiifrumoase.ro usipentrucasa.ro vitamineaz.ro vreisa.ro wombstory.com zidariedinbca.ro

ECOMMERCE

carucila.ro scaunila.ro

Revista Eu Iubesc România Revista Mamă de profesie Revista Concept Casa Revista Tribut Ziarul Agenda Primarului

SERVICII

firmamontajparchet.ro hotfloor.ro

AGENȚII

creativeartcopywriting.ro creativeartmarketing.ro creativeartpublisher.ro creativeartseo.ro

Expirat
Specialiști pentru verificare articole  -  Creative Art Advertising SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles