Publicat 05 Dec 2019 | Expiră 05 Ian 2020

Spalator de vase (Steward)

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Rezistenta la efort fizic;
Persoana dinamica, abilitati de lucru in echipa;
Experienta in domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

Spalarea vaselor;
Mentinerea curateniei in bucatarii, restaurante si pe holuri;
Verificarea stariide functionare a echipamentelor.

Beneficii:
- Masa
- Asigurare de viata
- Asigurare medicala

Athenee Palace Hilton Bucharest is located in the heart of the city, just 40 minutes drive from Henri Coanda International Airport. The hotel has 272 guest rooms of which 49 Executive Floor rooms with their own exclusive Executive Lounge and reception. The hotel features a business center with 11 meeting rooms, 2 restaurants: Cafe Athenee, Roberto's and an English Bar.
Start your career journey with Athenee Palace Hilton Bucharest now!

Athenee Palace Hilton Bucharest
Str. Episcopiei nr. 1-3 Sector 1, Bucuresti
Tel. 021 303 3777 / Fax 021 303 3797
www.hiltonworldwide.com/careers

On Behalf of and for the Account of Ana Hotels SA.

Expirat
Spalator de vase (Steward)  -  Athenee Palace Hilton

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles