Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iul 2019 | Expiră 28 Iul 2019

Spalator auto

1 post

Candidatul ideal

Avem nevoie de o persoana serioasa sau de o familie (doamna ar lucra o parte din timp la spalatorie si ne-ar ajuta la si treburile gospodaresti)

- experienta nu este necesara.
- sa dea dovada de SERIOZITATE si onestitate ; sa nu va fie "frica de munca"! Daca stiti ca nu indepliniti aceste conditii, va rog nu aplicati ! "No Time Wasters", please !!!
- sa realizeze corect si la timp (!) atributiile de serviciu;
- sa lucreze in echipa;

Descrierea jobului

Beneficii:
- Day Rate : aproximativ ₤35 (in functie de eficienta candidatului si de realizari, deci poate fi mai mult) + Cazare gratuita in conditii foarte bune
- Atmosfera colegiala de lucru, respect, seriozitate

Descriere job
- Spălare şi Valetare maşini.

Firma (de familie) din domeniul tehnic ce-si desfasoara cu succes activitatea de peste 10 ani in Marea Britanie.
Adresa : OUNDLE PE8 4BZ
tel.: 00447527129642 - ne puteti suna la orice ora.

Spalator auto  -  Oundle Car-Wash