Publicat 19 Iul 2017 | Reactualizat 18 Aug 2017 | Expiră 19 Aug 2017

Soferi tir / Truck drivers

20 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sofer cu experienta de condus cu trailer frigorific in Europa.
Cunoasterea limbii engleze, vorbit + scris (nivel intermediar) constituie un avantaj.
Esti ingrijit si iti indeplinesti atributiunile de lucru
Ai minim 6 luni de Comunitate.

Descrierea jobului

Transport international de marfa dinspre Danemarca catre sudul Europei
Conditii de lucru foarte bune
Echipament de lucru
Camioane EURO VI (Man, Daf, Scania)
Salariul de baza 2040 euro/luna la care se adauga bonusuri atractive in functie de performante
Transport decontat de catre companie

Companie de transport international de marfa pe ruta Danemarca – sudul Europei
Aplicare cu CV in limba engleza/romana prin intermediul Ejobs sau la driver@kajmadsen.dk
Pentru mai multe detalii despre companie puteti vizita pagina noastra de internet www.kajmadsen.dk

Expirat

Soferi tir / Truck drivers  -  Kaj Madsen