SOFERI PROFESIONISTI DISTRIBUTIE – NRW GERMANIA

Tipul job-ului
Salariu 2400 - 2800 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-Permis Cat.C, CE
-Atestat de marfa
-Card tahograf valabil
-Cont bancar in Euro
-Promovare test la rampa
-Autovehicul propriu in vederea transportului de la depozit la locul de cazare

Descrierea jobului

Descrierea locului de munca:

-Activitatea se desfasoara in regim de 6 saptamani lucrate cu 2 saptamani libere(1 Sapt.de Zi si 1 Sapt.de Noapte)
-Transportul se efectueaza intre depozitele centrale ( LIDL,Kaufland,Metro , Netto etc..) si filiale
-Se efectueaza 1, 2 tururi in functie de depozit cu descarcare in 2,3 sau 4 filiale in functie de nr.de KM/TUR
-Transportul se efectueaza pe cap tractor- Scania Euro 6 si MAN cu semiremorca frigorifica TERMOKING SLX si CARRIER

Se ofera:

-Dispecerat in Lb.Romana 24/24 h
-20 € diurna / Zi lucrata
-24 zile de concediu platite /An
-Salariul este cuprins intre 2400 si 2800 E Net., in functie de clasa de impozitare(se ofera suport cu privire la modificarea clasei de impozitare)
-Echipament complet de lucru
-Bonus pentru codusul ecologic(Oferim curs de instruire gratuit)
-Bonus pentru soferii dispusi la relocari intre depozitele centrale
-Nu se intarzie la plata salariilor (perioada este 12 – 15 in functie de Institutia Bancara la care soferul este client)
-Se ofera cazare contracost de 100 E / Luna cu un numar de 2 pers./camera

Descrierea companiei

Servicii de furnizare și management a forței de munca

Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 4 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos