Publicat 07 Oct 2008 | Expiră 07 Nov 2008

SOFERI DE TIR - ANGAJARI IN ROMANIA, TRANSPORT IN COMUNITATE

50 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

experienta de min 6 luni pe camioane de 22 tone

Descrierea jobului

Descrierea postului:

Societatea de mediere a fortei de munca Veco-Rom Srl., din Miercurea Ciuc cauta SOFERI DE CAMION pentru transport international, pentru o societate de transport lider pe piata Europeana, având sediul în România. Se ofera salariu de 10 euro/100 km (intern si international) plus salariul de baza. Conditii: min. 6 luni de experienta. Informatii la numerele de telefon 0748-868079, 0266-317450, pe adresa de e-mail office@vecorom.ro, sau la sediul firmei Miercurea Ciuc, B-ul Fratiei nr. 11/B/4.

SOCIETATE DE RECRUTARE A FORTEI DE MUNCA - categorii mediate: candidati cu studii superioare - ingineri, muncitor calificati in metalurgie si constructii, soferi de camion.

Expirat

SOFERI DE TIR - ANGAJARI IN ROMANIA, TRANSPORT IN COMUNITATE  -  sc vecorom srl