Gratis

Sofer B / C+E

SC Oncos Transilvania SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

ONCOS angajeaza Sofer categoria B / C, C+E in Floresti, Jud.Cluj - pentru transport local pui vii.

Cerinte:
  • Sofer cat B - permis Categoria B
  • Sofer cat C, C+E - permis Categoria C, C+E si atestat transport marfa + card tahograf

Descrierea jobului

Beneficii oferite:
  • salar motivant;
  • tichete de masa;
  • masa asigurata/zi;
  • plus alte bonusuri.

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024