Soferi categoria B in Marea Britanie

INSTA SOURCE GROUP SRL 50 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Insta Source Group recrutează curieri cu permis de conducere categoria B pentru livrarea coletelor Amazon pe un traseu prestabilit.

Descrierea jobului

Locurile sunt limitate, așa că sună pentru a afla cum îl poți rezerva pe al tău!
Postul este temporar, până la 25/12/2022. Disponibilitate imediată!

Candidatul ideal:
Eligibil pentru a lucra în Marea Britanie (settled status / presettled status / Certificat de aplicație în cadrul EU Settlement Scheme - posibilitate asistență)
Posedă permis de conducere categoria B
Limba engleză nu este obligatorie

Se oferă:
Salariu săptămânal între 550 - 700£
Posibilitatea de a lucra pana la 6 zile pe săptămână
Training plătit
Asistență pentru călătoria din România spre Marea Britanie și înapoi
Asistență la cazare
Duba de lucru și combustibilul sunt asigurate de companie

Descrierea postului:
Livrare colete pana la 25kg (predominant cele pana la 5kg), pe un traseu prestabilit, urmând navigația
Respectarea standardelor de livrare și cerințelor explicate în timpul instruirii
Pentru detalii suplimentare si întrebări vă stăm la dispoziție la numărul de telefon [☎️] +4031 226 55 35 sau programati-va direct la interviu accesând următorul link:

Publicat 10 Sept. 2022 Reactualizat 11 Oct. 2022 Expiră 11 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.