Soferi categoria B in Marea Britanie

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

INSTA SOURCE GROUP România recrutează șoferi cu permis categoria B pentru servicii de curierat in Marea Britanie

Descrierea jobului

Ofertă valabilă minim 6 luni
• salariu 95£-105£/zi
• Autoutilitară, carburant oferite de firmă
• ajutor cazare dacă va fi nevoie

Cerinţe:
• permis de conducere categoria B cu vechime de minim 1 an
• Document de identitate
• adeverință medicală
• cazier judiciar

Pentru a profita de ofertele noastre de muncă, te rugăm completează formularul de înscriere accesând link-ul de mai jos:
Pentru detalii suplimentare:
+4031 226 55 35

Și grăbește-te, pentru că locurile sunt limitate, iar interesul este mare

Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 8 iul. 2022 Expiră 8 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos