Soferi categoria B GERMANIA

Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Insta Source Group România recrutează pentru angajare șoferi curierat categoria B în GERMANIA

Descrierea jobului

Locații: Trier și Rostock

Criterii:
* minim 6 luni deținere a permisului auto categoria B;
* cazierul judiciar fără înscrisuri;
* apt din punct de vedere medical;
* fără restricții de a părăsi țara

Descrierea job-ului:
* 5 - 6 zile/săptămână;
* în fiecare dimineață, ruta este plănuită și aranjată de către echipa de sortare.

Mașina de serviciu:
* VAN de 3.5 tone;

Se semnează un Contract Individual de muncă la minim 40 h/ săptămână.

Beneficii:
* ofertă de muncă pe o perioadă determinată, cu posibilitate de prelungire;
* ajutor cu actele și cazarea;
* suport pe tot parcursul contractului

Se oferă un salariu în felul următor:
* 12 euro brut/oră
* 14 euro NET diurnă
* bonus de performanță
* bonus 60 de euro pentru întreținerea mașinii

Documente necesare:
* carte de identitate
* permisul de conducere
* cazierul judiciar
* adeverință de la medicul de familie că sunteți apt de muncă
* adeverință de la serviciul de pașapoarte că nu aveți interdicție de a părăsi țara

Pentru a profita de ofertele noastre de muncă, te rugăm completează formularul de înscriere accesând link-ul de mai jos:

Pentru detalii suplimentare:
+40 (31)2 265 535

Insta Source Group România este o agenție dе plasare a forței dе muncă, înființată in anul 2019, specializată în recrutare pentru muncă temporară sau pentru o perioadă mai lungă de timp, în diferite țări din Uniunea Europeană.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 8 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos