Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 27 Iul 2006 | Expiră 15 Aug 2006

SOFER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

permis conducere categ. B, C, E
- cunostinte de mecanica
- experienta in domeniu
- disponibilitate la efort
- stagiul militar satisfacut
- abilitati dezvoltate de comunicare si intelegere cu persoanele cu care se interactioneaza (clienti, colegi, etc.)
- caracter dinamic, perseverent, eficient, organizat orientat spre rezultate pozitive

Descrierea jobului

- transportul marfii in Bucuresti si in tara
- receptia marfii la primire si gestionarea ei pana la livrarea catre clienti
- preluarea si transmiterea documentelor necesare (facturi, chitante, incasari, etc)
- intretinerea masinii de care raspunde
salariu (se comunica la interviu)
- bonus in functie de realizari
- telefon de serviciu
- training

SC ART DESIGN DECO STIL SRL este specializata in importul si comercializarea materialelor pentru finisaj in constructii: tavane si baghete din polistiren, plinte universale din PVC si accesorii, tapet, autocolant, profile si praguri de trecere din AL-PVC, parchet, lambriu, elemente arhitectonice usoare, etc.

Expirat
SOFER  -  ART DECO DESIGN CONSTRUCT S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles