Gratis

Sofer

JOBS 4EVA S.R.L.
25 poziții

Candidatul Ideal

Un candidat ideal pentru poziția de șofer ar fi cineva care deține următoarele calități și experiențe:

  • Experiență și calificare: Candidatul ar trebui să aibă experiență relevantă în domeniul conducătorului auto și să dețină un permis de conducere categoria B, C și CE.

  • Stabilitate și angajament: Dorim un candidat care caută un loc de muncă stabil și este dedicat să rămână în poziție pe termen lung.

  • Seriozitate și punctualitate: Este esențial ca candidatul să fie serios și punctual în îndeplinirea sarcinilor sale, având în vedere natura responsabilității de a livra mărfurile la timp.

  • Încredere reciprocă: Ne dorim să stabilim o relație de încredere și respect reciproc cu candidatul, oferindu-i un mediu de lucru sigur și asigurându-ne că se simte valorizat și respectat în echipă.

  • Responsabilitate: Candidatul ar trebui să fie responsabil și să trateze munca sa cu seriozitate, având grijă de vehiculul și de încărcătura sa în mod corespunzător.

  • Abilități sociale: Este important să fie un individ sociabil, capabil să interacționeze eficient cu colegii, clienții și alte părți implicate în activitățile de transport.

  • Muncitor: Dorim un candidat motivat și muncitor, care este dispus să depună efortul necesar pentru a-și îndeplini sarcinile în mod eficient și profesional.

  • Prin găsirea unui candidat care îndeplinește aceste criterii, suntem încrezători că putem forma o echipă puternică și productivă în domeniul transportului rutier.

    Descrierea jobului

    ​☆ Zi de zi la cazare ☆

    ☆ Distribuție : Maxim două încărcări și maxim opt descărcări pe zi ☆

    ☆ Cazare în Stuttgart, Leipzig sau München ☆

    ☆ Contract în România dar și Germania ☆

    ☆ Ai acces la cantină ☆

    ☆ Nu este obligatoriu să cunoști limbi străine ☆

    ☆ Inițiere asigurată pentru începători ☆

    ☆ Program: o săptămână de zi,

    una de noapte ☆

    ☆ TANDEM Și semiremorcă ☆

    JOBS 4EVA – agentie de detasare in strainatate care va va ajuta sa gasiti oportunitati de munca la nivel international!

    Suntem aici pentru a va ajuta sa va indepliniti visul de a lucra intr-o alta tara si de a va dezvolta cariera intr-un mediu international.

    Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024