Sofer

Selina`s Business S.R.L. 15 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Sofer RideSharing

Descrierea jobului

Cautam soferi!

Firma licențiata:

Partener oficial Uber - Bolt - Freenow - Comision 10%+ 200ron pe luna 👍🏻

Conditiile de colaborare cu firma noastra:

- Buletin
- Permis de conducere ( minim 2 an )
- Talon auto
- Asigurare auto
- Varsta minima 21 ani
- Masina sa nu fie mai veche de anul 2008
- Cazier judiciar
- Cazier auto

Colaborarea cu firma noastra se face numai cu carte de munca (part time sau full time) sau PFA.

Firma detine autorizatie de transport persoane in regim de inchiriere.
Oferim suport cu orice problema referitoare la aplicatie si va putem ajuta in obtinerea pieselor auto la preturi avantajoase (in situatia in care aveti nevoie)
Oferim suportul necesar pentru obținerea atestatului, ITP la 6 luni, contract de comodat autentificat si a copiei conforme.
- [ ] Copia conforma este GRATUITA.
Comisionul este de 10% din incasari +50 ron pe saptamana sau PFA. Fara alte costuri ascunse.
Comisionul se aplica doar cand lucrati.
Publicat 28 Sept. 2022 Expiră 28 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.