Sofer

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3400 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane, angajeaza pentru clientul sau, sofer pentru Activitate de Transport deșeuri cu autospeciale cu cârlig

(sistem Palift/abrollkipper) cu remorcă pentru containere de mare capacitate.

Responsibilities:

-se ridica containerul gol

-se duce la sediul clientului pentru ridicare deseuri

-atentie mare cu deseurile transportate, detaliile se ofera de catre superiorul direct

Candidate Profile:

- Seriozitate, permis categoria C+E. Atestat și card tahograf, disponibilitate de a lucra în două schimburi;

- Atestat ADR, cunoștințe de mecanică și atestat transport agabaritic reprezinta un avantaj;

- Domiciliul sau reședința permanentă în localitate sau în apropiere.

Benefits:

- Salariu 3400 Net

-Pachet salarial atractiv, tichete de masă + alte beneficii (analize și echipamente gratuite, primă de vacanță, etc.);

- Asigurăm transport dinspre oraș la locul de muncă și retur;

- Condiții de muncă la standard ridicat, colectiv tânăr și dinamic;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022