Sofer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Permis categoria B obligatoriu;
- Experienţă de minim 2 ani ca şofer distribuţie;
- Experienta in condus auto 3.5 t de minim 1 an;
- Responsabilitate, constiinciozitate;
- Fara cazier judiciar;
- Seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Cursele sunt interne in Bucuresti si sediul in Afumati si reprezinta transportul de electrocasnice mici si confectii catre cele 6 magazine ale societatii;
- Transportul marfurilor in baza unor acte fiscale, emise de societate;
- Respectarea normelor legale in vigoare privind transportul rutier;
- Preia de la facturare documentele aferente mărfii;
- Preia marfa de la magazie conform documentelor;
- Participa la incarcarea si descarcarea marfii
- Aduce la cunoştinţă orice problemă în legătură cu starea mașinii în vederea programării la service

Beneficii:
- Salariu: 2500 lei;
- Program lucru: luni-vineri 08:00 - 17:00;
- Transport asigurat (angajatul va lua masina companiei acasa)
- Nu se lucreaza noaptea si nu se efecteaza curse in afara Bucurestiului;
- Transport asigurat de catre companie;
- 30% discount pentru produsele GERMAG.

Pentru mai multe detalii, puteti trimite e-mail pe adresa: paula.sandu@germag.ro sau puteti suna la nr. de telefon: 0722.306.569

Compania GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, dupa existenta sa comerciala in Germania si Olanda, si are ca obiect de activitate importul in Romania al produselor din Germania si al confectiilor scandinave marca Bjornson si distribuirea acestora atat angro cat si en-detail.

GERMAG TREND S.R.L., cu o cifra de afaceri de 13.000.000 lei inregistrata in 2015, cu sediul propriu de 3.000 mp dezvoltat in regie proprie in comuna Ilfov, are deschis in prezent un lant de 12 magazine.

Succesul nostru se bazeaza atat pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda cat mai ales datorita echipei noastre, in numar de peste 100 de persoane, care este formata din profesionisti competenti si dedicati, buni colegi si oameni de valoare.
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 20 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos